UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To moja koleżanka -jest teraz poobijana na L4 bo jakiś pseudokierowca, egoista mający za nic ZDROWIE I ŻYCIE drugiego człowieka nie zadał sobie trudu żeby się zatrzymać i zgodnie z przepisami przepuścić poruszającą się prawidłowo po pasach kobietę. Tacy kierowcy nie powinni nigdy wyjść z więzienia!!!!!


Anuluj