UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Głosują na PO, PSL, Lewicę. A potem się dziwią, że Elbląg jest zacofanym miastem, że słabo są realizowane inwestycje, że spada liczba mieszkańców Elbląga


Anuluj