UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Głosują na PO, PSL, Lewicę. A potem się dziwią, że Elbląg jest zacofanym miastem, że słabo są realizowane inwestycje, że spada liczba mieszkańców Elbląga
Głosują na PO, PSL, Lewicę. A potem się dziwią, że Elbląg jest zacofanym miastem, że słabo są realizowane inwestycje, że spada liczba mieszkańców Elbląga