UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co za bzdury. To problem całego kraju a nie jedynie Elbląga. Gdyby nie Ukraińcy to w Elblągu byłaby dopiero posucha i bieda z nędzą. Nie ma komu pracować ani tu mieszkać a tak przynajmniej sąsiedzi z Ukrainy wypełniają te lukę. Dobrze że ich mamy.