UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dla mnie paliwo może kosztować nawet 100 złotych za litr bo skoro prawica wybrała Trumpa skandując w Polskim Sejmie, ,Donald Trump !!!, ,Donald Trump!!!" to teraz niech wyje i płaci a ja zawsze i tak zagłosuję za wolnością i demokracją czyli za Panem Donaldem Tuskiem.


Anuluj