UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dla mnie paliwo może kosztować nawet 100 złotych za litr bo skoro prawica wybrała Trumpa skandując w Polskim Sejmie, ,Donald Trump !!!, ,Donald Trump!!!" to teraz niech wyje i płaci a ja zawsze i tak zagłosuję za wolnością i demokracją czyli za Panem Donaldem Tuskiem.