UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego jedziesz 50 km/h w okolicach przejścia dla pieszych, przy którym znajdują się ludzie chcący przejść? Powinieś zrzec się prawa jazdy zanim zrobisz komuś krzywdę.


Anuluj