UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oczywiście jak zwykle kierownicy niewinni. Winni piesi, bo zachciało im się przejść przez ulicę na pasach. Oczywiście winna ustawa o pierwszeństwie pieszych, bo przecież jak nie było ustawy, to kierowcy wcale nikogo nie potrącali. No cóż - piesza sama sobie winna, bo przecież nie można wygrać z fizyką i samochód zawsze zrobi krzywdę. Powinna przeskoczyć przez ulicę jak żółw ninja, a ośmieliła się zakłócić spokojną, przepisową jazdę bezbronnego, poszkodowanego kierowcy.