UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do zbig2905.Ja też zostałam potrącona na przejściu, nie wtargnęłam od razu na jezdnię, jak zapaliło się zielone światło, odczekałam jeszcze chwilę, oglądałam się cały czas w prawo i w lewo i nagle łup / przed Skarbówką/ i co ? też jestem świętą krową ? A może powinnam się rozpłynąć ?


Anuluj