UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

37-letni sprawca zdarzenia był trzeźwy, a poszkodowana została zabrana przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala na badania. Czyli wszystko ok. Trzeżwy może potrącać pieszych ile mu się uda, bo trzeżwy. Codziennie na ulicach Elbląga coraz częściej widzę kierowców jadących metr za poprzedzającym, nie używajacych kierunkowskazów, bo to dla nich dyshonor, albo setką jak nie ma poprzedzajacych, ale nigdy nie widzę policji stojącej na skrzyżowaniach / co sprawdza się najlepiej /. Komendant się zmienił, nowy przybył z 10 razy mniejszej Nidzicy. Czekamy na zmiany, ale na lepsze, sezon turystyczny i ruch na Starówce za chwilę się zacznie.


Anuluj