UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

masz racje, pieszy powienien Zasygnalizować czyli KŁANIAĆ SIĘ W PÓŁ i jeszcze czapkę lub tupecik ściągac bo jasnie wielmożny pan w używanym aucie nie wiem, że jak ktoś się zbliża do pasów centralnie to musi, MUSI się zatrzymać bo takie sa przepisy, KTOS CHCE przejśc, ale no tak, musi mieć lampeczke pieszy na czole bo przecież rajdowiec nie widzi a tłumik sobie wmontował taki pierdzący aby kazdy wiezdiał żę jedzie porsche czyu jaguarem z efektem ciagnika ursus, ale szpan, auto tunning buahah masz kopyto, to żnua a nie szpan, Dobre auto to po cichu jedzie a nie hałasuje to nie tor wyscigowy dla dzieci dla efektu jezdzi a nie dla wygody.


Anuluj