UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przejście bezświetlnew na tej wysokosci obok BRW i dalej przed skretem w baraki to loteria, nie ma świateł to na czuja trzeba, i koniecznie patrzeć się na auto aby staneło i uwaga, tak tak uwaga! Patrzcie koniecznie na sasiada obok auta, bo jedno się zatrzymuje a drugie jakby nigdy nic... jedzie dalej ma w nosie że obok ktoś się przed pasami zatrzymał, pewnie nei wie po co i jedzie, pieszy w połowie pasłow a tamten przed jego nosem jedzie i nic, czasem pocha dłonią że przeprasza a tak to nic, jada i zleewka póki ktoś na maskę nei wskoczy, nie raz kopałem powietrze przed takim :) tam to na tych dwóch przejściach Shell -- Ogrody dwa przejscią Matejki i dalej przed skrętem w baraki a prosto w na ogrody to Aaaa nie czekaj, ,TRZY przejscia bez świateł, loteria, oczy wokół GŁOWY bo inaczej jedziesz na OIOM :) Pozdro