UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dla policji milicji był trzeźwy to priorytet bo juź problem chwilowego otumania nie znany. Kiedyś zawsze milicja chodziła we parami bo jeden pisał a drugi czyta:-)wystarczyła pala ! Dziś bez internetu nie wiedzą gdzie wisła płynie...