UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dla policji milicji był trzeźwy to priorytet bo juź problem chwilowego otumania nie znany. Kiedyś zawsze milicja chodziła we parami bo jeden pisał a drugi czyta:⁠-⁠)wystarczyła pala ! Dziś bez internetu nie wiedzą gdzie wisła płynie...


Anuluj