UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oj tak, zgadzam się w 100 %, dodatkowo część klas 1-3 nie ma zajęć w jednej klasie tylko co lekcje zmieniają klasę. Pani Dyrektor przyjmuje wszystkie dzieci jak leci, Zatorze, Łeczycka, nie ważne, ważne żeby kasa za dziecko się zgadzała.


Anuluj