UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ta kamienica to nic ciekawego, na pewno nie będzie ozdobą Starówki - zwyczjny blok bez charakteru.... no ale konserwatorowi zabytków takie kamienice nie przeszkadzają - to wielbiciel szarości co udowadnia od dawna :(; (:(
Elka