UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie musze, już zajechałem do BIEDRY i kupiłem 6 na dziś i 10 na jutro. W niedzielę rosół, kotlety i będę odpoczywał.

piwo_to_moje_paliwo

Anuluj