UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie musze, już zajechałem do BIEDRY i kupiłem 6 na dziś i 10 na jutro. W niedzielę rosół, kotlety i będę odpoczywał.
piwo_to_moje_paliwo
Nie musze, już zajechałem do BIEDRY i kupiłem 6 na dziś i 10 na jutro. W niedzielę rosół, kotlety i będę odpoczywał.
piwo_to_moje_paliwo