UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
masakra.... czy ktoś tam u góry w ogóle myśli... zakorkowana BEMA, zakorkowana RAWSKA w godzinach szczytu, jednostka wojskowa, straż, a tu nagle ma być szkoła, filia 16.... zastanówcie się co czynicie, rodzice przywożący i odbierający dzieci stawać będą wzdłuż drogi, wystarczy podejść pod szkołę na 25 na Wyżynnej, i zobaczyć jak to wygląda na drodze takiej zwykłej "osiedlowej", a tu mówimy o prawie głównej drodze, WYSTARCZY POMYŚLEĆ, I ZACZĄĆ ROBIĆ PORZĄDEK Z PRZEPUSTOWOŚCIĄ ULIC, A NIE BRAĆ KASE ŻA POMYSŁY I NIE WIDZIEĆ PROBLEMÓW Z TYM ZWIĄZANYCH