UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@powiew wiosny - Twoje niedoczekanie. Ujadać możesz sobie, ale Ci to nic nie da. Aktualnie mamy najlepszą ekipę rządzącą naszym miastem. Nowe inwestycje, drogi, miasto się rozwija, jest coraz piękniejsze. O Elblągu zrobiło się głośno i wizyta w Elblągu staje się z każdym dniem obowiązkowym punktem przejeżdżających przez nasz region osób. Turyści zauważyli miasto w mediach i do niego przyjeżdżają. Więc pozostaje tylko skowyt, jęk zazdrości i lament nad brakiem szans na odwołanie władz miasta.

pozytywny-elblążanin

Anuluj