UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No mieszczą się. Przerwy podzielone bez sensu. To podrzucanie dzieci spod miasta do Elbląga funkcjonuje w każdej szkole. Z Gronowa praktycznie większość dzieci do Elbląga bo taki kaprys, do wiejska szkoła niefajnie się kojarzy - niekoniecznie zapisują do SP16.A Sadowa okolice napędziła roczniki dla SP16.Szkoła robi drzwi otwarte, nie ma czegoś takiego jak rejonizacja. Na tym etapie już wiedzą, że to szkoła bardzo popularna.