UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Budować spalarnię jak w Gdańsku. Jeszcze energia elektryczna darmowa będzie z tego. Wysypisko śmierdzi, spalarnia nowoczesna nie.


Anuluj