UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Budować spalarnię jak w Gdańsku. Jeszcze energia elektryczna darmowa będzie z tego. Wysypisko śmierdzi, spalarnia nowoczesna nie.
Budować spalarnię jak w Gdańsku. Jeszcze energia elektryczna darmowa będzie z tego. Wysypisko śmierdzi, spalarnia nowoczesna nie.