UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W ocenie Elblążan wina za to co jest spoczywa na fatalnym podziale terytorialnym, działaniu Olsztyna i braku przyłączenia Elbląga do Gdańska. Jest w takich ocenach dużo racji. Ale główna wina spoczywa na nas samych i koteryjnych władzach rządzących od wielu lat w Elblągu.. Radni PiS-u wytykają, że Olsztyn ma spalarnię a my nie mamy. Olsztyn ma bo jest mądry a my nie mamy bo jesteśmy socjalistycznymi durniami a reprezentuje nas koteryjna socjalistyczna władza, którą wybieramy nie mając nic lepszego do wybrania. Wyborów było przez lata wiele. Czy było jakieś ugrupowanie, które w gospodarce proponowało coś innego niż socjalizm? Choćby sprzedaż EPEC spółkę z inwestorem zachodnim i budowę własnego źródła?.
Czy