UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
patrząc na tyle niedociągnięć i zaniedbań w tak ważnych dla miasta sprawach zastanawia co tyle lat na stołkach robiła POPRZEDNIA EKIPA? odpowiedz nasuwa się sama!!!! a gdzie odpowiedzialność za grube pieniądze?