UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

patrząc na tyle niedociągnięć i zaniedbań w tak ważnych dla miasta sprawach zastanawia co tyle lat na stołkach robiła POPRZEDNIA EKIPA? odpowiedz nasuwa się sama!!!! a gdzie odpowiedzialność za grube pieniądze?


Anuluj