UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Dr.inz? - właśnie tu chodzi o to by płacić, i co dla jednych jest głupotą dla innych jest ogromnym zyskiem. Przecież właściciel wysypiska jak dostanie karę do zapłaty, nie zapłaci jej ze swoich pieniędzy, weźmie od mieszkańców, z tym, że weźmie więcej niż kara i na tym zarobi. Tak działa system, najlepiej ma rządzący (w mieście prezydent), później zastępcy, i tak coraz niżej w hierarchii, a na samym końcu jest mieszkaniec. Nie chodzi o to by problemy rozwiązywać, tu chodzi o to by problemy tworzyć i brać kasę na projekty i przygotowanie rozwiązania tych problemów - a problem może pozostać. Przykład ?? Problemem jest: stadion. Zrobiono przygotowania i plany wydano milion złoty na plany przy ul. Wschodniej - nie ma pieniędzy i stadionu, problemem jest podgrzewana murawa - ile już pieniędzy wydano na projekty ?? Czy to rozwiązało problem ??

okoniowaty

Anuluj