UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wójcik świętuje 40 lecie a Wy o takim słabym temacie jak spalarnia?-:))) wszyscy klaszczą klapu klapu a tu??
Wójcik świętuje 40 lecie a Wy o takim słabym temacie jak spalarnia?-:))) wszyscy klaszczą klapu klapu a tu??