UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pytają prezydenta Elbląga radni Michał Rutkowski i Paweł Kowszyński.. Uważam, że w związku z powtarzającymi się wielokrotnie pytaniami radnych PiS do Prezydenta wartym rozważenia byłoby stworzenie w Ratuszu kolejnego stanowiska lub nawet trzyosobowej komórki, której przewodniczyłby np. doświadczony radny Marek Pruszak, by przejęliby część odpowiedzialności za trudne tematy Miasta.


Anuluj