UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czyżbyś był kolejnym mundurowym któremu amputowano rozum ? Przestępstwo stwierdza Sąd w postępowaniu dowodowym. Jak jeden policjant w mundurze zastrzeli drugiego pod przykrywką to też będzie dobrze bo chciał dobrze ? Przestępcy nie mają się bać Policji / w sumie to wcale nie musiałoby by jej być / ale nieuchronnej kary którą może wymierzyć im na przykład ktoś kogo dom napadli nie widząc że posiada przyjaciele kalibru 9 milimetrów. Powszechny dostęp do broni i 90 % "zadań" Policji znika. Policjant przestępca to najgroźniejszy rodzaj zbója bo jak widać najtrudniej go na tym przestępstwie złapać. Wielkie brawa do autorki nagrania - powinna dostać Nagrodę Prezydenta za odwagę i wkład w walkę z przespczością na wniosek Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu, Na Panie komendancie jest Pan mężczyzną i oficerem czy tylko ciepłą kluchą w mundurze ?
MariuszLewandowski-Fc