UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cała ta sprawa i poprzednie powinny nauczyć Panów Policjantów jednego, żadnej litości wobec przestępców. Wykonywać swoje obowiązki zgodnie z regulaminem i dbać o swoje życie, zdrowie i komfort swoich rodzin, a przestępcy mają się bać Policji.


Anuluj