UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O tym policjancie słyszałem dużo dobrego, miał po prostu pecha i faktycznie stał się "ofiarą" tego chorego systemu, ale niestety "znam" też kilku innych "policjantów" którzy już dawno powinni siedzieć, a mają się świetnie i robią kariery albo są już na "zasłużonej" emeryturce i dalej "kręcą lody".. niestety służba w policji przyciąga przestępców, którym w mundurze łatwiej kombinować.