UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie jestem zupą żeby mnie lubić czy trawić co więcej wielu ludzi woli żebym się ich nie czepiał i kiedy im mówię czego dotąd nie zrobili albo co jest do poprawki to to robią dla świętego spokoju bo jestem uparty a jak coś mówię to zazwyczaj wychodzi że mam racje. Jeśli robisz to co do ciebie należy dobrze to nie będziesz miał okazji się ze mną widzieć - i to bardzo dobra wiadomość dla wszystkich bo je też wolałbym siedzieć na basenie zamiast użerać się kimkolwiek. To co się dzieje w Elbląskiej policji to komedia dlatego podejrzewam że faktycznym powodem odwołanie poprzedniego komendanta nie był piec w jakimś komisariacie ale właśnie sprawa śmierci śp. Oliwiera i ta właśnie sprawa. Coś znaleźli i dlatego chcą to zamieść pod stół zmianą personalną. Policyjne statystyki - szczególnie "norny" mandatowe to żart co wyszło w sprawie Pani Skarbnik która chyba nie rozumie że nie można utrzymywać Miasta Elbląga z mandatów. Wyjazdy służbowe to pestka - to czy podjedzie po trasie na jakiś parkin z TIR-ówkamu albo po hamburgery nie ma znaczenia póki nie wpływa na to czy zapewnia tym Tir-ówką bezpieczeństwo / to tak przykładowo bo wielu policjantów uważa że nie musi pilnować bezpieczeństwa dilerów narkomanów prostytutek czy złodziei / co potem skutkuje takimi debilizmami.

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj