UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co do komunikatu KM Policji świta racja, ,, ,natomiast co do świadczeń to o ile wiem do prawomocnego skazania w Polsce obowiązuje domniemanie niewinności i może się okazać że za chwilę pójdę o to do Sądy po raz kolejny - tym razem z Panem Kruze jako dyrektorem ZBK. Brak zmian w prawie w zasadzie uniemożliwiał dyscyplinarne zwolnienie i pozbawienie świadczeń natomiast ja uważam że tan rodzaj przestępstwa o ile był jednostkowy a sprawca pomagał młodym ludziom wyjść z szamba byłby niesprawiedliwy. Ja na uchylenie immunitetu posła Śliwki czekam prawie rok a Czarzasty jakoś nie ma czasu na takie głupoty jak postawienie posła - oszczercy przed Sądem bo musi zajmować się Nagrodą Nobla dla Trumpa. Takich wydarzeń w Polsce jest wiele i Sąd powinien w takich sprawach orzekać o ewentualnym pozbawieniu świadczeń emerytalnych wynikający z funkcji publicznej i ocenić całokształt służby sprawcy. I w tej sprawie też Pan Komendant powinien się wypowiedzieć
MariuszLewandowski-Fc