UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdzie jest komunikat elbląskiej komendy ze w policji nie ma miejsca dla ludzi łamiących prawo jak to jest w podobnych przypadkach ? Mamy do czynienia z wyrokiem skazujący i więzieniem dla funkcjonariusza ktory uciekl z formacji jak się zacząl smród bo mu na to pozwolono !!! Czyzby w Elblągu panowaly inne standardy ?