UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wielu policjantów lubi władzę, kontrolę ich cieszy to że kogoś zatrzymają z byle kichniecia i zaczną sprawdać taka podnieta chyba władzy, mnie tak sprawdzali za byle co, widać było że go to cieszy, specyficzna praca, nikt nie lubi być kontrolowany i nikt nie lubi jak inni mają rzekomą nietykalność i jej naużywają, dotnieksz takeigo niebeiskeigop i już ci przybiją naruszenie nietykalnosci, czasami lepiej z nimi nie rozmawiac, wszystkich moich znajomych którzy są w policji profilaktycznie odsunąlem od siebie i zakończyłem znajomość. Nie chce ich znać.