UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z jednej strony działanie policjanta było bezprawne (przynajmniej w ocenie sądu), ale z drugiej trzeba pamiętać o pokrzywdzonym taksówkarzu i bandycie którego ta dziewczyna kryła (a funkcjonariusz, zapewne dzięki swojemu doświadczeniu, od razu to wyczuł). Ostatecznie w wyniku tej sprawy pokrzywdzeni są wszyscy poza patusem-bantytą - wiwat wymiar sprawiedliwości!

Rozczarowany wyrokiem

Anuluj