UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To jest nauczkadla wszystkich policjantów że nie warto się za bardzo angażować w zdobywanie wiedzy od świadków niechcacych wspópracować w celu ustalenia przestępców. Lepiej przedaczać tą wiedzę pokrzywdzonemu i niech on sam ją wydobędzie na wszystkie znane mu metody.
Real