UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To jest nauczkadla wszystkich policjantów że nie warto się za bardzo angażować w zdobywanie wiedzy od świadków niechcacych wspópracować w celu ustalenia przestępców. Lepiej przedaczać tą wiedzę pokrzywdzonemu i niech on sam ją wydobędzie na wszystkie znane mu metody.

Real

Anuluj