UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie pisz bzdur. Niedostosowanie prędkości do warunków jazdy ( w tym stanu nawierzchni ) to zasr... obowiązek kierowcy. Nie gaz do dechy i po dziurach, tylko noga z gazu i uważna jazda. A jak ktoś jest ograniczony, to niech wierzy w te bzdury.
kierowca-z-bombowca