UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie pisz bzdur. Niedostosowanie prędkości do warunków jazdy ( w tym stanu nawierzchni ) to zasr... obowiązek kierowcy. Nie gaz do dechy i po dziurach, tylko noga z gazu i uważna jazda. A jak ktoś jest ograniczony, to niech wierzy w te bzdury.

kierowca-z-bombowca

Anuluj