UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Marcin40 - A zastanawiałeś się jaki byłby regres, gdyby w ogóle nie było takiegl świadczenia. Wziioles to pod uwagę w swoich dalekosiężnych rozważaniach?
Ferdek.Schichau
@Marcin40 - A zastanawiałeś się jaki byłby regres, gdyby w ogóle nie było takiegl świadczenia. Wziioles to pod uwagę w swoich dalekosiężnych rozważaniach?
Ferdek.Schichau