UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Marcin40 - A zastanawiałeś się jaki byłby regres, gdyby w ogóle nie było takiegl świadczenia. Wziioles to pod uwagę w swoich dalekosiężnych rozważaniach?

Ferdek.Schichau

Anuluj