UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Można sobie powiedzieć otwarcie. Program 500+ obecnie 800+ nie wniósł nic do dzietności Polaków. Wzrost urodzeń adnotowany w latach 2015-2017 był krótkotrwały i łączył dwie kwestie. Pokolenie wyżu lat 80tych weszło w dorosłość. Potencjalnych rodziców gotowych do założenia rodziny było więcej. Od 2017 jest już tylko regres a program doszedł na I dziecko, żadnych progów dochodowych. Wyginiemy przy tym współczynniku dzietności. Zastępowalność pokoleń niewykonalna.
Marcin40