UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No z logiką jesteś do tyłu. Nie nieurodzone dzieci nie wypłaca się 800+ z drugiej strony nie rodzą się nowe na zasadzie dają 800+ to będę miał / miała 4-5 dzieci, żeby budżet na używki był większy.


Anuluj