UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No z logiką jesteś do tyłu. Nie nieurodzone dzieci nie wypłaca się 800+ z drugiej strony nie rodzą się nowe na zasadzie dają 800+ to będę miał / miała 4-5 dzieci, żeby budżet na używki był większy.
No z logiką jesteś do tyłu. Nie nieurodzone dzieci nie wypłaca się 800+ z drugiej strony nie rodzą się nowe na zasadzie dają 800+ to będę miał / miała 4-5 dzieci, żeby budżet na używki był większy.