UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Apeluję do wszystkich kierowców, aby w miarę możliwości dokumentować telefonem dziury w ulicach którymi na co dzień jeździcie, a później wysłać fakturę z warsztatu samochodowego za naprawę amortyzatorów, wahaczy itd. do urzędu miasta w celu pokrycia kosztów, które powstały z ich winy. To działa. Sprawdzone.


Anuluj