UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak zwane "władze miasta" wolą wywalać nasze ciężko zarobione pieniądze na milionowe ale słomiane inwestycje, bo wówczas mogą na tym "zyskać" i przytulić grosik do prywatnej kieszonki, natomiast mają w nosie to, że ulice i chodniki są w opłakanym stanie, dziura na dziurze, strach jeździć samochodem bo trzeba jeździć slalomem między dziurami a i tak wszystkich dziur się nie ominie i zawieszenie w samochodzie trzeba remontować 2 razy w roku. Partacze do dymisji !!