UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hej. Moim zdaniem. Jak to będzie robiła firma EPGK to gratuluję piczekamy fo drugiej zimy. Bo oni mają czas na podpieranie szpadla 2 śniadania jedno na mieście a drugi zjazd na firmę i tam pół godziny czyli dobre 1.5 godziny sniadanie na 8 godzin pracy. Cyli pracują od 7 do 15.Jest jeszcze ale? Czyli przychodza na 7 i zanim wujada jest 8 zanim dojadą i się rozłożą to 9 śniadanie o 10 i kończymy pracę przed 14 żeby dojechac do bazy o 14.15 i wyjść o14.45 gdzie pracujemy do 15.Czyli z 8 godzin pracy robi się zaledwie 5.A my płacimy podatki. Zby nieroby dyrektora epgk mogli brac po 6lub 7 tyś na rękę za ciężkie 5 godzin pracy. Pozdrowienia dla gawryły.
To ja kolega