UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@emba zremba - Tokarze na wydziale wirników odpowiadają za miliony, często nienaprawiane, bo nic nie dospawasz kilkunastotoniwy detal wysokoobrotowy. Skoro jesteś taki dobry, może na ten wydział warto się zatrudnić, płacą zdecydowanie lepiej.

Ferdek.Schichau

Anuluj