UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg to jednak specyficzne środowisko społeczne. Część głosująca zawsze na PiS słucha niemówiącego posła Krasulskiego i komunikatów Śliwki o upadku Rolnictwa, Przemysłu, Służby Zdrowia i Oświaty i nie dociera do nich info o oferowanych różnorodnych także dla ludzi po studiach miejscach pracy. Należy stwierdzić, że ciekawe miejsca pracy są od ok 2 lat. Część zapatrzona w Trójmiasto porównuje z nim Elbląg zamiast z Włocławkiem, Słupskiem, Łomżą, Tarnowem, Ełkiem, Suwałkami i wiecznie narzeka i żyje w stresie prowincji w czym umacniają je kolejne władze miasta w których wizji Elbląg to miasto max.40 tys. i na takie szyje jego inwestycje z drogami i niezabudową Śródmieścia na czele. Generalnie temat na ciekawą pracę magisterską, więc kończę..