UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

znam kilkanaście osób, które poszły na rozmowę na przeróżne stanowiska, głównie chodzi mi o biurowe, stawki jakie chce płacić GE to jakaś parodia, dlatego wciąż mają otwartą rekrutację. za takie pieniądze zatrudnią może świeżego absolwenta na przyuczenie.

Mucha plujka

Anuluj