UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
znam kilkanaście osób, które poszły na rozmowę na przeróżne stanowiska, głównie chodzi mi o biurowe, stawki jakie chce płacić GE to jakaś parodia, dlatego wciąż mają otwartą rekrutację. za takie pieniądze zatrudnią może świeżego absolwenta na przyuczenie.
Mucha plujka