UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A tak gadali na ten elblaski pis że sie wtrąca, że znowu się czepia i co??? wyszło że miał rację i ostatecznie doszło do zmiany decyzji bo urzedniczki doprowaiły do błedu! I to mi się podoba, taka praca radnych nie ważna jaka by była opcja ale człowiek tym razem z PIS znalazł błąd, zadał pytanie i sprawa została roziwązana pozytywnie i to mnie cieszy i to ejst sukces a nie takei coś: place zabaw, ławeczki, drzewka, chodniczek czy malowanie trawy na zielono... takie sukcesy radnych to nie prym wiodący to może zrobić woźny ale od radnych oczekiwałbym ważniejszych spraw np zmniejszenie bezrobocia czy znalezienie inwestorów a nie pójscie po łatwiznie i stawianie pomników, latarni czy przycinanie głązek, to nie wymaga wysiłku. To nie sukces.


Anuluj