UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Różne nazwiska urzędników są widoczne na stronach UM Elbląg. Ciekawe czy na mocy ustawy także te osoby zataiły swoje dane osobe na stronie internetowej urzędu miejskiego... Skoro tam się nie wstydziły to dlaczego przy tej sprawie nie chcą? :-) boo?? Bo zrobiły wstydliwy błąd w ocenie dokumentów? Kogoś boli własny wstyd i opinia publiczna, ale taka praca po jawności :)


Anuluj