UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
niech teraz sami sobie pracuja. zwalniaja ludzi nie chca dawac umowy na czas nie okresly bo nie chce wyplacac odpraw a teraz nowi?traktujecie ludzi jak podmiot. zycze upadlosci
aaaab
niech teraz sami sobie pracuja. zwalniaja ludzi nie chca dawac umowy na czas nie okresly bo nie chce wyplacac odpraw a teraz nowi?traktujecie ludzi jak podmiot. zycze upadlosci
aaaab