UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

niech teraz sami sobie pracuja. zwalniaja ludzi nie chca dawac umowy na czas nie okresly bo nie chce wyplacac odpraw a teraz nowi?traktujecie ludzi jak podmiot. zycze upadlosci

aaaab

Anuluj