UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Był sobie na odlewni taki Pan zwany "pampers" baby 🤫 Ciekawostka bo na obróbce średniej przejęto ta ksywkę i jest następca i dumny posiadacz słynnej ksywki trochę większy "Pampers" dla dorosłych 🤭 Ludzi z grande planu coś nie widać ciekawe dlaczego? Czyżby takie niskie stawki dla nowych że ciężko zatrudnić fachowca, z koleii wstyd dać więcej niż mają zatrudnieni od x lat bo Ci ich zjedzą. Nie szanując ludzi z produkcji finansowo, nie będzie dobrze
Zatrudnimy nowych strajkujący