UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do prac biurowych po studiach politechnicznych albo na produkcję fachowców których brakuje a na przyuczenie tylko do prostych zajęć nie wyobrażam sobie do obsługi maszyn z przyuczenia
Do prac biurowych po studiach politechnicznych albo na produkcję fachowców których brakuje a na przyuczenie tylko do prostych zajęć nie wyobrażam sobie do obsługi maszyn z przyuczenia