UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do prac biurowych po studiach politechnicznych albo na produkcję fachowców których brakuje a na przyuczenie tylko do prostych zajęć nie wyobrażam sobie do obsługi maszyn z przyuczenia


Anuluj