UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe - proszę to zgłosić NFZ towi niech sprawdzą jakie mają deklaracje dostępności w Umowie. Bardzo lubię lekarzy z tej placówki bo wiele razy stawali na rzęsach żeby dojechać do pacjentów ale takie "siostrzyczki" z przyjemnością zjadę do ppziomu podłogi a właśnie wpadłem do Elbląga na kilka dni więc postaram się sprawdzić....
MariuszLewandowski-Fc