UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe - proszę to zgłosić NFZ towi niech sprawdzą jakie mają deklaracje dostępności w Umowie. Bardzo lubię lekarzy z tej placówki bo wiele razy stawali na rzęsach żeby dojechać do pacjentów ale takie "siostrzyczki" z przyjemnością zjadę do ppziomu podłogi a właśnie wpadłem do Elbląga na kilka dni więc postaram się sprawdzić....

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj