UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I co im zrobicie? Sądy należą do nich, jak w czasach Al Capone. Nikt bez ich wskazań nie podejmie negatywnej decyzji. A wy uczciwi płacić podatki za to, że się boicie i żyjecie w uczciwości.


Anuluj