UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale jak to? Obywatele tego świętego, nieskazitelnego kraju, którego nazwy nie wolno napisać? Nie, to na pewno musi być "ruska agentura".
Ale jak to? Obywatele tego świętego, nieskazitelnego kraju, którego nazwy nie wolno napisać? Nie, to na pewno musi być "ruska agentura".